  • Model No: GLAKPT0010
Mevcut Seçenekler:
Glorria Altın Göz Tragus Piercing - GLAKPT0010
Maden: Altın
Maden Ayarı: 14 Ayar
Gramı: 0.42 gr.
En: 6 mm.
Boy: 6 mm.
Bar Kalınlığı: 1.2 mm.
Arka Bar Uzunluğu: 8 mm.
Standart bar ölçüsü 8 mm.'dir ; fakat talep etmeniz durumunda 6 mm. veya 10 mm. arka bar satın alabilirsiniz.
Tragus Piecing Bar Ölçümü Nasıl Bulabilirim?
2) Çalıştığınız piercerınıza sorabilirsiniz.
3) Eğer fikriniz yoksa standart 8 mm. bar uzunluğunu tercih edebilirsiniz.